Nuusbrief

Vir stories, resepte en TV-hoogtepunte teken in op die VIA-nuusbrief. Vertel ons wie jy is sodat ons jou op datum kan hou met al VIA se dinge.

Deur op dié nuusbrief in te teken, aanvaar ek die Media24-groep se privaatheidsbeleid. Ek het dit gelees en ek verstaan die inhoud daarvan.

Kanselleer
Teken in

Wees op VIA?

...

...

Kanselleer
Stuur inskrywing

Op watter program wil jy wees?

Kom ons braai

Kom ons braai: familie en vriende

Kom ons kamp

Laat die potte prut

Minki

My plek of joune?

Adverteer op VIA

Klik hier om ons kommersiële span te kontak.

Kontak gerus vir Betsie Viljoen by
Betsie.Viljoen@media24.com
+27112173119


Vir vervaardigers

Het jy ’n voorstel vir ’n VIA-program?

  • ENG
  • AFR

As jy ’n programvoorstel het, stuur dit asseblief na voorstelle@viatv.co.za met die programnaam as die onderwerp.


If you would like to propose a show, please send it to voorstelle@viatv.co.za with the programme name in the subject line.


Kontak ons

Het jy ’n vraag? Wil jy met ons gesels?

© MessengerPeople

Menu

TV-gids

Maandag

00:00

Jy het ’n Wenresep!

00:30

Stem saam

01:00

Klankbord

01:30

Gebroke Harte

04:30

Honger

05:00

Landbouweekliks

06:00

Pak weg, pak reg

06:30

Aansit

07:30

Gesondheid, prontuit

08:00

Ivor en die verskilmakers

08:30

Huisgenoot: Ware lewensdramas

09:30

Openbarings

10:30

Konings van kitskos

11:00

Maklik met Marinda

11:30

Dr. Nou

12:00

Ivor en die verskilmakers

12:30

Minki

13:30

Pak weg, pak reg

14:00

Huisgenoot: Ware lewensdramas

15:00

Die moordenaar in my familie

16:00

My vreemde vriende

16:30

Sê vir mamma

17:00

Maklik met Marinda

17:30

Dr. Nou

18:00

Ivor en die verskilmakers

18:30

Minki

19:30

Pak weg, pak reg

20:00

Huisgenoot: Ware lewensdramas

21:00

Die moordenaar in my familie

22:00

My vreemde vriende

22:30

Gesondheid, prontuit

23:00

Maklik met Marinda

23:30

Dr. Nou

Dinsdag

00:00

Ivor en die verskilmakers

00:30

Minki

01:30

Pak weg, pak reg

02:00

Huisgenoot: Ware lewensdramas

03:00

Die moordenaar in my familie

04:00

My vreemde vriende

04:30

Gesondheid, prontuit

05:00

Maklik met Marinda

05:30

Dr. Nou

06:00

Ivor en die verskilmakers

06:30

Minki

07:30

Pak weg, pak reg

08:00

Huisgenoot: Ware lewensdramas

09:00

Die moordenaar in my familie

10:00

My vreemde vriende

10:30

Gesondheid, prontuit

11:00

Klankbord

11:30

Konings van kitskos

12:00

Gesondheid, prontuit

12:30

Aansit

13:30

Landbouweekliks

14:30

Myne vir joune

15:30

Besigheid wat saak maak

16:30

Ivor en die verskilmakers

17:00

Klankbord

17:30

Konings van kitskos

18:00

Gesondheid, prontuit

18:30

Aansit

19:30

Landbouweekliks

20:30

Myne vir joune

21:30

Besigheid wat saak maak

22:30

Ivor en die verskilmakers

23:00

Klankbord

23:30

Konings van kitskos

Woensdag

00:00

Gesondheid, prontuit

00:30

Aansit

01:30

Landbouweekliks

02:30

Myne vir joune

03:30

Besigheid wat saak maak

04:30

Ivor en die verskilmakers

05:00

Klankbord

05:30

Konings van kitskos

06:00

Gesondheid, prontuit

06:30

Aansit

07:30

Landbouweekliks

08:30

Myne vir joune

09:30

Besigheid wat saak maak

10:30

Ivor en die verskilmakers

11:00

Ons praat oor

12:00

My plek of joune?

12:30

Maklik met Marinda

13:00

Wraak my mooi

13:30

Minki

14:30

Ryk bruid, arm bruid

15:30

Uit die spens

16:00

Openbarings

17:00

My plek of joune?

17:30

Maklik met Marinda

18:00

Ottolenghi se fees

19:00

Wraak my mooi

19:30

Minki

20:30

Ryk bruid, arm bruid

21:30

Uit die spens

22:00

Openbarings

23:00

My plek of joune?

23:30

Maklik met Marinda

Donderdag

00:00

Ottolenghi se fees

01:00

Wraak my mooi

01:30

Minki

02:30

Ryk bruid, arm bruid

03:30

Uit die spens

04:00

Openbarings

05:00

My plek of joune?

05:30

Maklik met Marinda

06:00

Ottolenghi se fees

07:00

Wraak my mooi

07:30

Minki

08:30

Ryk bruid, arm bruid

09:30

Uit die spens

10:00

Openbarings

11:00

Pasgetroud

11:30

Die bruid-boetiek

12:00

Die Koevert

12:30

Landbouweekliks

13:30

Dr. Nou

14:00

Die Britte se taaiste dossiere

15:00

Die lewe skuld jou niks

15:30

Minki

16:30

Kuier-mense

17:00

Pasgetroud

17:30

Die bruid-boetiek

18:00

Die Koevert

18:30

Landbouweekliks

19:30

Dr. Nou

20:00

Laat die potte prut

21:00

Die lewe skuld jou niks

21:30

Minki

22:30

Kuier-mense

23:00

Pasgetroud

23:30

Die bruid-boetiek

Vrydag

00:00

Die Koevert

00:30

Landbouweekliks

01:30

Dr. Nou

02:00

Laat die potte prut

03:00

Die lewe skuld jou niks

03:30

Minki

04:30

Kuier-mense

05:00

Pasgetroud

05:30

Die bruid-boetiek

06:00

Die Koevert

06:30

Landbouweekliks

07:30

Dr. Nou

08:00

Laat die potte prut

09:00

Die lewe skuld jou niks

09:30

Minki

10:30

Kuier-mense

11:00

Aansit

12:00

Spoegwolf soek nuwe bloed

12:30

Klankbord

13:00

Laat die potte prut

14:00

Die Radio Raps show

14:30

Musiekpaniek

15:30

Kom ons braai: familie en vriende

16:30

Konings van kitskos

17:00

Spoegwolf soek nuwe bloed

17:30

Klankbord

18:00

Aansit

19:00

Laat die potte prut

20:00

Die Radio Raps show

20:30

Musiekpaniek

21:30

Kom ons braai: familie en vriende

22:30

Konings van kitskos

23:00

Spoegwolf soek nuwe bloed

23:30

Klankbord

Saterdag

00:00

Aansit

01:00

Laat die potte prut

02:00

Die Radio Raps show

02:30

Musiekpaniek

03:30

Kom ons braai: familie en vriende

04:30

Konings van kitskos

05:00

Spoegwolf soek nuwe bloed

05:30

Klankbord

06:00

Aansit

07:00

Landbouweekliks

08:00

Op die spyskaart

08:30

Besigheid wat saak maak

09:30

Sê net ja

10:00

Maklik met Marinda

10:30

Buite die lyne

11:00

Skoon

11:30

Troutrane

12:00

Die bosbokkies

12:30

Spoegwolf soek nuwe bloed

13:00

Kom ons braai

15:00

Terug op die veld

16:00

Klankbord

16:30

Mal-mooi troues

17:00

Myne vir joune

18:00

Minki

19:00

Die bruid-boetiek

19:30

Weg! Agterpaaie

20:30

Sê vir mamma

21:00

Die Britte se taaiste dossiere

21:30

Die moordenaar in my familie

23:00

Skoon

23:30

Troutrane

Sondag

00:00

Die bosbokkies

00:30

Spoegwolf soek nuwe bloed

01:00

Kom ons braai

03:00

Terug op die veld

04:00

Klankbord

04:30

Mal-mooi troues

05:00

Myne vir joune

06:00

Minki

07:00

Kom ons kamp

08:00

Heerlik halaal

08:30

Flori en Koelsoem se kosse

09:00

Minki

10:00

Mal-mooi troues

10:30

Kom ons braai: familie en vriende

11:30

Ken jy jou kos?

12:00

Jy het ’n Wenresep!

12:30

Stem saam

13:00

Klankbord

13:30

Gebroke Harte

16:30

Honger

17:00

Landbouweekliks

18:00

Pak weg, pak reg

18:30

Aansit

19:30

Gesondheid, prontuit

20:00

Ivor en die verskilmakers

20:30

Huisgenoot: Ware lewensdramas

21:30

Openbarings

22:30

Konings van kitskos

23:00

Kom ons braai: familie en vriende