Nuusbrief

Vir stories, resepte en TV-hoogtepunte teken in op die VIA-nuusbrief. Vertel ons wie jy is sodat ons jou op datum kan hou met al VIA se dinge.

Deur op dié nuusbrief in te teken, aanvaar ek die Media24-groep se privaatheidsbeleid. Ek het dit gelees en ek verstaan die inhoud daarvan.

Kanselleer
Teken in

Wees op VIA?

...

...

Kanselleer
Stuur inskrywing

Op watter program wil jy wees?

Kom ons braai

Kom ons braai: familie en vriende

Laat die potte prut

Minki

My plek of joune?

Myne vir joune

Red my hare, Junior

Adverteer op VIA

Klik hier om ons kommersiële span te kontak.

Kontak gerus vir Betsie Viljoen by
Betsie.Viljoen@media24.com
+27112173119


Vir vervaardigers

Het jy ’n voorstel vir ’n VIA-program?

  • ENG
  • AFR

As jy ’n programvoorstel het, stuur dit asseblief na voorstelle@viatv.co.za met die programnaam as die onderwerp.


If you would like to propose a show, please send it to voorstelle@viatv.co.za with the programme name in the subject line.


Kontak ons

Het jy ’n vraag? Wil jy met ons gesels?

Menu

TV-gids

Maandag

00:00

Pasgetroud

00:30

Myne vir joune

03:30

Kaap, kerrie en koesisters

04:00

Dans in jou taal

04:30

Herman se mikro-geheime

05:00

Landbouweekliks

06:00

Vir die liefde van die land

06:30

Date, agteruit

07:30

Die argitekte

08:30

Die beste van Huisgenoot: Ware lewensdramas

09:30

Terugkeer

10:00

Geldhelde

10:30

Boer maak 'n plan

11:00

Kaap, kerrie en koesisters

11:30

Die argitekte

12:00

Geldhelde

12:30

Besigheid wat saak maak

13:00

Pasgetroud

13:30

Geldhelde

14:00

Minki

15:00

Die beste van Huisgenoot: Ware lewensdramas

16:00

Pak weg, pak reg

16:30

Die argitekte

17:00

Kaap, kerrie en koesisters

17:30

Aansit

18:30

Besigheid wat saak maak

19:00

Pasgetroud

19:30

Geldhelde

20:00

Minki

21:00

Die beste van Huisgenoot: Ware lewensdramas

22:00

Omgee-engele

22:30

Die staat teen

23:00

Kaap, kerrie en koesisters

23:30

Aansit

Dinsdag

00:00

Aansit

00:30

Besigheid wat saak maak

01:00

Pasgetroud

01:30

Geldhelde

02:00

Minki

03:00

Die beste van Huisgenoot: Ware lewensdramas

04:00

Omgee-engele

04:30

Die staat teen

05:00

Kaap, kerrie en koesisters

05:30

Aansit

06:30

Besigheid wat saak maak

07:00

Pasgetroud

07:30

Geldhelde

08:00

Minki

09:00

Die beste van Huisgenoot: Ware lewensdramas

10:00

Omgee-engele

10:30

Die staat teen

11:00

Armand kook kaal

11:30

Hamm & Uys

12:00

Maklik met Marinda

12:30

Red my hare, Junior

13:00

Die bruid-boetiek

13:30

Landbouweekliks

14:30

Vergewe my

15:30

Noodlig

16:00

Pak weg, pak reg

16:30

Die argitekte

17:00

Armand kook kaal

17:30

Hamm & Uys

18:00

Maklik met Marinda

18:30

Red my hare, Junior

19:00

Die bruid-boetiek

19:30

Landbouweekliks

20:30

Swartskaap

21:30

Noodlig

22:00

Besigheid wat saak maak

22:30

Die argitekte

23:00

Armand kook kaal

23:30

Hamm & Uys

Woensdag

00:00

Maklik met Marinda

00:30

Red my hare, Junior

01:00

Die bruid-boetiek

01:30

Landbouweekliks

02:30

Swartskaap

03:30

Noodlig

04:00

Besigheid wat saak maak

04:30

Die argitekte

05:00

Armand kook kaal

05:30

Hamm & Uys

06:00

Maklik met Marinda

06:30

Red my hare, Junior

07:00

Die bruid-boetiek

07:30

Landbouweekliks

08:30

Laat die potte prut

09:30

Noodlig

10:00

Besigheid wat saak maak

10:30

Die argitekte

11:00

Herman se mikro-geheime

11:30

Baard, bos en kos

12:30

Ek wou nog sê

13:00

Dans in jou taal

13:30

Agter tralies

14:00

Date, agteruit

15:00

Die staat teen

15:30

Boereverneukers

16:00

Pak weg, pak reg

16:30

Die argitekte

17:00

Herman se mikro-geheime

17:30

Baard, bos en kos

18:30

Ek wou nog sê

19:00

Dans in jou taal

19:30

Agter tralies

20:00

Date, agteruit

21:00

Die staat teen

21:30

Boereverneukers

22:00

Minki

23:00

Herman se mikro-geheime

23:30

Baard, bos en kos

Donderdag

00:30

Ek wou nog sê

01:00

Dans in jou taal

01:30

Agter tralies

02:00

Date, agteruit

03:00

Die staat teen

03:30

Boereverneukers

04:00

Minki

05:00

Herman se mikro-geheime

05:30

Baard, bos en kos

06:30

Ek wou nog sê

07:00

Dans in jou taal

07:30

Agter tralies

08:00

Date, agteruit

09:00

Die staat teen

09:30

Boereverneukers

10:00

Minki

11:00

Honger

11:30

Die argitekte

12:00

Geldhelde

12:30

Landbouweekliks

13:30

Red my hare, Junior

14:00

Liewe Antie Mona

15:00

Sê vir mamma

16:00

Pak weg, pak reg

16:30

Die argitekte

17:00

Honger

17:30

Laat die potte prut

18:30

Landbouweekliks

19:30

Red my hare, Junior

20:00

Liewe Antie Mona

20:30

Sê vir mamma

21:00

Die Britte se taaiste dossiere

22:00

Ek wou nog sê

22:30

Jou tune

23:00

Honger

23:30

Laat die potte prut

Vrydag

00:00

Laat die potte prut

00:30

Landbouweekliks

01:30

Red my hare, Junior

02:00

Liewe Antie Mona

02:30

Sê vir mamma

03:00

Die Britte se taaiste dossiere

04:00

Ek wou nog sê

04:30

Jou tune

05:00

Honger

05:30

Laat die potte prut

06:30

Landbouweekliks

07:30

Red my hare, Junior

08:00

Liewe Antie Mona

08:30

Sê vir mamma

09:00

Die Britte se taaiste dossiere

10:00

Ek wou nog sê

10:30

Jou tune

11:30

Die argitekte

12:00

Dans in jou taal

12:30

Konings van kitskos

13:00

Laat die potte prut

14:00

Musiekpaniek

15:00

Kruidjie roer my

15:30

Jou tune

16:00

Pak weg, pak reg

16:30

Die flinkste familie

17:30

Afloskombuis

18:30

Konings van kitskos

19:00

Laat die potte prut

20:00

Musiekpaniek

21:00

Kruidjie roer my

21:30

Kom ons braai: familie en vriende

22:30

Liewe Antie Mona

23:30

Afloskombuis

Saterdag

00:00

Afloskombuis

00:30

Konings van kitskos

01:00

Laat die potte prut

02:00

Musiekpaniek

03:00

Kruidjie roer my

03:30

Kom ons braai: familie en vriende

04:30

Liewe Antie Mona

05:30

Afloskombuis

06:30

Konings van kitskos

07:00

Landbouweekliks

08:00

Armand kook kaal

08:30

Besigheid wat saak maak

09:00

Die argitekte

09:30

Laat die potte prut

11:30

Maklik met Marinda

12:30

Konings van kitskos

13:00

Kom ons braai

16:00

Jou tune

16:30

Red my hare, Junior

17:00

Wraak my mooi

17:30

Wian

18:00

Minki

19:00

Afloskombuis

20:00

Kom ons braai: familie en vriende

21:00

Laat die potte prut

22:00

Musiekpaniek

23:00

Laat die potte prut

Sondag

00:00

Speel met vuur

00:30

Konings van kitskos

01:00

Kom ons braai

04:00

Jou tune

04:30

Red my hare, Junior

05:00

Wraak my mooi

05:30

Wian

06:00

Minki

07:00

Die flinkste familie

08:00

Blitsbrein

09:00

Minki

10:00

Ek wou nog sê

10:30

Kom ons braai: familie en vriende

11:30

Die bruid-boetiek

12:00

Pasgetroud

12:30

Myne vir joune

15:30

Kaap, kerrie en koesisters

16:00

Dans in jou taal

16:00

Herman se mikro-geheime

17:00

Landbouweekliks

18:00

Vir die liefde van die land

18:30

Date, agteruit

19:30

Die argitekte

20:30

Die beste van Huisgenoot: Ware lewensdramas

21:30

Die staat teen

22:00

Geldhelde

22:30

Boer maak 'n plan

23:00

Kom ons braai: familie en vriende